Mūsu vismazākajiem!

Prieks, ka būsim kopā!

Mazais  bērnudārzniek!

Lai vieglāks sākums, ir dažas lietas, ko nepieciešams zināt pirms tiekamies ikdienā!

Ð Gaidīsim grupiņā sākot ar 01.09.2024.

Ð Bērnudārzā vari ierasties jau no plkst. 7.00. Pirmajā apmeklējuma nedēļā iesakām mājas doties pēc pusdienām, t.i., ap plkst. 12.30. Bet, ja esi pārliecināts, ka bērnudārza gaitu uzsākšana Tev nav nekas jauns un neierasts, tad mājās doties vari līdz plkst.16.00.

Turpmāk mājās vari doties līdz plkst.18.30.

Ð Ejot grupiņā nepieciešams uzģērbt drēbes un apavus, kuras lietosi tikai telpās, tātad līdzi jābūt maiņas apģērbam un apaviem. Paņem līdzi arī ķemmi un salvetes deguna noslaucīšanai, un priekšautiņu lietošanai ēdienreizēs.

Ð Brokastojam ap 8.30. tāpēc būtu jauki, ja Tu ierastos līdz 8.20, ja vēlēsies brokastot ar visiem kopā. Ja esi brokastojis mājās, nekas, pasēdēsi  ar pārējiem pie galda un, iespējams, arī kas sakārosies.

Ð Ja tomēr nevēlies ar citiem kopā brokastot, tad ļoti vēlams ierasties līdz plkst.9.00, jo pēc tam sāksim kopā darboties-spēlēties, dziedāt, kustēties u.c.

Ð Darbojoties un ēdot var gadīties arī kāda kļūmīte, tāpēc paņem līdzi papildus maiņas apģērbu.

Ð Ja vēl šaubies par savām “podiņmācības” prasmēm, paņem līdzi autiņbiksītes.

Ð Pudelīti un knupīti gan labāk atstāj mājās.

Ð Medicīnisko karti (veidlapa Nr.026/4 , izsniedz ģimenes ārsts) atnes bērnudārza administrācijai (iestādes 1.stāvā)  katru darba dienu no plkst.7.30-14.00 līdz 01.09.2024.(no 29.07.-25.08. iestāde slēgta).

Ð Papildus informācija http://www.lpii-pucite.lv/ vai pa tālruni 27899829.

 

Uz tikšanos!


E-klase

Aktuāla informāciju par pasākumiem un  dienas laikā apgūto, saziņa ar pedagogiem un vadību- tagad arī e-klasē (https://www.e-klase.lv)!

 

E-klase ir būtiska izglītības sistēmas sastāvdaļa, ko ikdienā lieto 25 000 skolotāju un 150 000 ģimeņu visā Latvijā. E-klase uzdevums ir veicināt kvalitatīvu izglītības procesu, nodrošināt efektīvu informācijas apmaiņu, sadarbojoties ar dažādām iesaistītajām pusēm – skolēniem, vecākiem, skolotājiem, mācību satura veidotājiem, pašvaldībām, kā arī izglītības un valsts iestādēm.

 

E-klases darbības pamatā ir brīvprātības, atvērtas sadarbības un pašfinansēšanās principi. Pateicoties tam, katram lietotājam ir pieejamas gan bezmaksas, gan arī ērtākas un plašākas Ģimenes komplekta iespējas. E-klase ir ērti lietojama dažādās darba vidēs – arī mobilajā lietotnē. E-klases darba novērtējums ir iesaistīto pušu apmierinātība un izglītības procesa kvalitātes paaugstināšanās.